Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Kowalskie Błota

Kowalskie Błota, kujawsko-pomorskie

  • 995 000 zł
  • 96 m²
  • 10 364,58 zł/m²

Zdjęcie

Patryk Kurlandt

Skontaktuj się

Dom Kowalskie Błota

Kowalskie Błota, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

995 000 zł

96 m²

10 364,58 zł/m²

Dom Kowalskie Błota

Zaktualizowane: 21 maja 2026

995 000 zł 96 m² 10 364,58 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
3 780 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2000

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

3 780 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2000

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 995 000 zł (10 364,58 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 96 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2000
  •   materiał budowy: pustak
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 3 780 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, oczyszczalnia przydomowa; ogrzewanie: kominek, piec
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Kurlandt Invest, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 207/14365/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Jeśli marzysz o spokojnym azylu w sercu Borów Tucholskich, gdzie czas płynie wolniej, a natura pozwala naprawdę odpocząć ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania.

Całoroczny, klimatyczny dom doskonale wpisuje się w otaczający krajobraz. Prywatny las i bliskość jeziora (zaledwie 5 minut spacerem) tworzą idealne warunki do relaksu o każdej porze roku. (...)

Agent

Patryk Kurlandt

500 334...

500 334 331

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Patryk Kurlandt

500 334...

500 334 331

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.